Zespół


Partnerzy

Marcin Tomasik jest adwokatem specjalizującym się w kompleksowym doradztwie dla przedsiębiorców z branż regulowanych (farmaceutycznej, medycznej, żywieniowej, odpadowej) oraz w doradztwie w sprawach spornych i postępowaniach karnych.

Przed założeniem kancelarii TJSP przez kilka lat kierował zespołem Life Sciences (uznawanym w tym czasie przez krajowe i międzynarodowe rankingi  za jeden z najlepszych zespołów w tym sektorze na polskim rynku) w warszawskim biurze renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej.

Jest rekomendowany jako specjalista w  dziedzinie Life Sciences w międzynarodowych rankingach prawniczych Chambers Europe 2013,  PLC Which Lawyer? 2013, Who is Who Legal. Jest również laureatem Client Choice Awards w kategorii Life Sciences & Healthcare w 2013 r. w Polsce.

Marcin Tomasik jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie,  absolwentem WPiA UW,  Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego, organizowanego we współpracy z Cambridge University na Uniwersytecie Warszawskim, oraz Centrum Prawa Amerykańskiego, organizowanego we współpracy z University of Florida na Uniwersytecie Warszawskim. Był stypendystą na Erasmus Universiteit w Rotterdamie.

marcin.tomasik@tjsp.pl

Tomasz Jaworski  jest radcą prawnym. Legitymuje się 12-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w największych kancelariach prawniczych w Polsce. Specjalizuje się w planowaniu strategii procesowych i prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych. Doradza podmiotom z branży nieruchomości, ochrony zdrowia, żywności, odpadów, motoryzacji i branży budowlanej.

Tomasz Jaworski jest autorem komentarza do ustawy o tzw. pozwach zbiorowych („Ustawa o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym. Komentarz”, T. Jaworski, P. Radzimierski, wyd. CH Beck, Warszawa 2010); był również zaangażowany w proces legislacyjny zwieńczony uchwaleniem tej ustawy.

Jest członkiem Okręgowej Izby radców Prawnych w Warszawie (wpis na listę radców prawnych w 2008 r.), absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2003), Centrum Prawa Amerykańskiego, organizowanego we współpracy z University of Florida na Uniwersytecie Warszawskim (2003).

Włada językiem angielskim i niemieckim.

tomasz.jaworski@tjsp.pl

Prawnicy i współpracownicy

Skład zespołu uzupełnia grupa utalentowanych prawników.

Dodatkowo współpracujemy z ekspertami z innych dziedzin (doradcy podatkowi, rzecznicy patentowi, osoby wykwalifikowane, eksperci ds. farmakoekonomicznych, rzeczoznawcy) co sprawia, że możemy zaoferować Państwu kompleksową obsługę na wysokim poziomie.

 

Kontakt

00-540 Warszawa
Aleje Ujazdowskie 39, lok. 6

tel.: 22 625 10 81
kancelaria@tjsp.pl